Millennium w Mieszkaniu dla młodych

W kwietniu do programu Mieszkanie dla młodych aktywnie włączył się kolejny bank. Tym razem jest to Bank Millennium. Warunkiem otrzymania dofinansowania do kredytu w ramach programu Mieszkanie dla młodych jest zaciągnięcie kredytu na minimum 50% wartości nieruchomości mieszkalnej na okres nie krótszy niż 15 lat. Przypomnijmy, że zgodnie z nowymi przepisami kredyt nie może być wyższy niż 95% wartości nieruchomości. Millennium to koleiny i z pewnością nie ostatni bank, który rozpoczął sprzedaż kredytów z dofinansowaniem w ramach programu.

Nowa oferta może wpłynąć na jeszcze większe zainteresowanie MdM. Wciąż jednak daleko do liczby banków zakładanej przed rozpoczęciem programu. Tak czy inaczej program jak do tej pory cieszy się sporym zainteresowaniem i mimo iż może nie być przyczyną rewolucji na rynku kredytów hipotecznych to i tak powinien zaznaczyć swoją obecność. Pozostaje czekać na kolejne banki, a co za tym idzie na jeszcze bardziej atrakcyjne oferty kredytowe.

Na temat nowej oferty mówi Agata Chrzanowska, Kierująca Wydziałem Kredytów Hipotecznych w Banku Millennium: „Program jest, kolejną po „Rodzinie na swoim”, szansą dla Klientów na realizację planów mieszkaniowych. Widzimy, że budzi duże zainteresowanie. Chcemy maksymalnie ułatwić Klientom proces ubiegania się o kredyt – akceptujemy wiele różnych źródeł dochodu, na bieżąco informujemy o istotnych etapach procesu kredytowego. Dodatkowo Klienci, którzy zdecydują się na aktywne korzystanie z naszych usług, otrzymają obniżkę marży o 0,5% w stosunku do stawek standardowych”. (Źródło: Millennium, prnews.pl)

Dodaj komentarz