PKO BP ruszyło z kampanią reklamową

Co prawda kredyty hipoteczne z dofinansowaniem w programie Mieszkanie dla młodych dostępne są w PKO Banku Polskim od samego początku programu, czyli od 1 stycznia 2014 roku, to dopiero w kwietniu baku rusza z zakrojoną na szeroką skalę telewizyjną kampanią reklamową. Główna kampania, prowadzona właśnie w telewizji, wspierana jest przez kampanię radiową prowadzoną w ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych. Oddzielnie kredyt z dopłatami promowany jest w Internecie. Kampanię telewizyjną przygotowała agencja DDR, a internetową agencja OS3.

Jakie są parametry kredytu w programie Mieszkanie dla młodych, który przygotował PKO BP? Po pierwsze marża na poziomie od 1,4% i możliwość zaciągnięcia zobowiązania na finansowanie 95% wartości nieruchomości. Bank oferuje wygodny okres kredytowania od 15 do 35 lat. Innym ciekawym elementem oferty są wakacje kredytowe. Umożliwiają one zawieszenie spłaty jednej raty raz do roku. Bank dopuszcza nawet 36 miesięczną karencję w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji.

Wracając jeszcze do kampanii należy wspomnieć, że potrwa ona do końca kwietnia tego roku. Realizowana jest pod hasłem „Weź kredyt hipoteczny z dofinansowaniem w programie MdM i odetchnij pełną piersią!”. Spot promujący ofertę kredytową wykorzystuje nową platformę komunikacyjną „Organizm”.

Czy kampania wpłynie na jeszcze większe zainteresowanie ofertą PKO BP? Jak do tej pory bank podpisał około 1400 umów na łączną kwotę około 239 milionów złotych. (Źródło: PKO Bank Polski, prnews.pl)

Dodaj komentarz